Tootegrupid

Lüliti Celeon PwO-TN-WP WiFi temp.anduriga elektribörsi jälgiv kaugjuhitav 230V 12A

EAN: 0792105430287
Hind:
143,20 €
Kogus: - +
   - -   

Celeoni Nutikas Juhtimine võimaldab elektribörsi hinnakõikumisest kasu lõigata, suunates automaatselt elektritarbimist soodsa elektrihinnaga tundidele. See on äärmiselt vajalik igas majapidamises, kus on börsipõhine elektripakett. Kõikidel meie seadmetel on Nutika Juhtimise funktsioon.

Miniatuurne tark elektrivoolulüliti voolumõõdikuga on pisike relee, millega saab juhtida erinevaid elektriseadmeid (veeboilerit, elektriradiaatorit jne), mõnel juhul ka maasoojuspumpa või õhk-vesisoojuspumpa. Seadmel on kauglülituse, Nutika Juhtimise ja taimerite funktsioon. Taimeritega saab ajastada lülitusi kellaajaliselt ning nädalapäevade põhiselt. Sisseehitatud voolumõõdik mõõdab tarbitud elektri mahtu. Celeoni rakenduses kuvatakse ka tarbitud elektri maksumus.

Ühendub Wi-Fit kasutades internetti, vajalik on Wi-Fi-võrgu olemasolu. Ei vaja töötamiseks “keskjaama”. Kasutaja juhib seadet läbi interneti Celeoni rakenduses.

Võimalus kasutada koos veekindla temperatuurianduriga või ilma. Temperatuuriandur võimaldab määrata temperatuurivahemiku, mida Nutikal Juhtimisel säilitada, ühtlasi saab täita ka nn termostaadi ülesannet.

Kui tarbimise mõõtmine pole oluline, saab võimsuspiirangut ületada kontaktorit kasutades.

Maksimaalne võimsus 2760 W.

Celeoni teenusel puudub kuumaks/aastamaks. Seadme ostuhind on ühekordne investeering.